Puan kartı ve puan kartları sistemi

puan kart sistemleri ile müşterilerinizin alışveriş yaptıkça para puan kazanmalarını sağlıyoruz. Böylelikle müşteri devamlılığı konusunda çok kritik olan para puan uygulamalarını işletmenizde hayata geçiriyorsunuz.

İşletme yöneticileri dilerlerse her ürünü veya hizmeti kategorize ederek her birini ayrı ayrı parapuan kazanma oranlarını belirleyebiliyorlar.Müşterilerimiz alışveriş yaptıkça daha önceden belirlenmiş bu puan oranlarında kazanç sağlıyorlar. Müşteriler diledikleri an birikmiş puanlarını işletmenizde nakit harcama gibi kullanabiliyorlar. Veya işletme toplanan puanlar karşılığında belirli hediyeleri müşterilerine verebiliyor.

İşletme yönetimi gerçekleşen tüm puan kartı işlemlerini diledikleri an raporlayabiliyorlar. Müşterileri de kendi içlerinde kategorize edip her müşteri kategorisine ayrı puan kazanma oranları da belirlenebiliyor.

Birden çok şubesi veya ödeme noktası olan işletmeler için internet üzerinden çalışan Puan Kart Sistemini kurarak tüm şubelerinizde bu sistemin online olarak çalışmasını sağlıyoruz.

Puan kart sistemleri ile hem müşterilerinizin alışveriş alışkanlıkları takip edilebiliyor hem de müşterilere para puan kazandırarak işletmenizi tercih etmeleri sağlanıyor.

Sistemde kullanılan puan kartlarının üzerindeki görsel, tamamen o işletmeye özel olarak hazırlanıyor. Kartlar kredi kartı özelliklerinde ve boyutlarında manyetik bantlı kart olarak üretiliyor. Böylelikle hem maliyetler düşürülüyor hem de kart kalitesi korunmuş oluyor.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !