Kart sistemleri yemek kartı müşteri kartı puan kartları

Kart sistemleri her türlü işletmede kullanılabilen sistemlerdir.

Kart sistemleri çok çeşitli isimlerle anılabilirler. Müşteri sadakat kartları sistemi, yemek kartları sistemi, öğrenci kart sistemi, personel devam kontrol kart sistemi, elektronik cüzdan sistemleri, çipli kart sistemleri, üye kartı sistemleri gibi tüm kart sistemlerinde o işe özel çözümler geliştirilmektedir. Kurulan tüm sistemler zamanın getirdiği ihtiyaçlara yönelik olarak geliştirilebilir bir yapıda üretilmektedir. Böylelikle işletmenin zaman içinde ihtiyaç duyabileceği her türlü geliştirme sistem dahilinde gerçekleştirilebilmektedir.

Kart sistemleri , işletmelerde gerçekleşen işlemlerin kayıt altına alınmasını sağlarken aynı zamanda büyük zaman tasarrufu sağlar. Kart sistemleri her türlü ihtiyaca uygun olarak geliştirilebileceği için işletmenin yapısına veya boyutuna uygun her türlü kart sistemi çözümleri üretilebilmektedir.

Müşteri Kartları

Her işletme müşterilerine verdikleri hizmetler açısından diğerlerinden bir adım önde olabilmek için çeşitli yenilikler dener. Bu yeniliklerin çoğu artık günümüzde müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati sağlamak amacını güder. İşte biz de tam bu noktada sizlere özel çözümler üretiyoruz.Müşterilerinizin sizi tercih etmeleri için meydana getirdiğimiz müşteri kartı sistemi ile işletmenizin kurumsal yapısının sağlamlaşmasını destekliyoruz.

İşletmenize özel müşteri kart tasarımını hazırlıyor böylelikle işletmenizin kartına sahip olan müşterinin sizin için özel bir müşteri olduğunu hissettiriyoruz. Cüzdanında veya çantasında taşıdığı müşteri kartları ile her zaman işletmenizi hatırlatıyor ve o müşterinin alışverişlerinde sizi tercih etmesini sağlıyoruz.

Kurduğumuz müşteri kart sistemi ile siz de müşterilerinizi daha iyi tanıyor,hangi müşterinin işletmenizden ne kadar alışveriş yaptığını görebiliyor, müşterilerinizin sizden alışveriş yaptıkça puan kazanmalarını sağlıyor, hatta her müşteriye özel indirim oranları ve puan kazanma oranları belirleyebiliyorsunuz.

Müşterileriniz işletmenize geldikleri zaman sahip oldukları müşteri kartı sayesinde saniyeler içinde o müşterinin tüm bilgilerini görebiliyorsunuz. Müşterilerinizi istediğiniz kriterlere göre kategorize edebiliyor ve ister tüm müşterilerinize isterseniz de yalnızca belli bir kategorideki müşterilerinize toplu e-mail veya toplu sms yolu ile kampanyalarınızdan veya duyurularınızdan haberdar edebiliyorsunuz.Aynı zamanda her müşteri için özel günler (doğumgünü,evlilik yıldönümü vs.) kaydedip,bu özel günlerde onlara sms veya email yolu ile tebrik veya davet gönderebiliyorsunuz.

Birden çok şubesi veya ödeme noktası olan işletmeler için internet üzerinden çalışan Puan Kart Sistemini kurarak tüm şubelerinizde bu sistemin online olarak çalışmasını sağlıyoruz.

Müşteri Kartı sistemi ile bir adım öne geçmek amacını sadece çok büyük firmaların gerçekleştirebileceği dev yatırımlar gerektiren proje olmaktan çıkarıp küçük ve orta boy işletmelerin de gerçekleştirebileceği bir sistem haline dönüştürdük. Böylelikle müşteri kartları , daha yaygın bir sistem haline gelirken tüketicinin edindiği fayda artmaktadır. Müşterilerine daha özenli hizmet veren işletmelerin de en büyük destekçisi olan müşteri kart sistemi , hem işletmeye hem de müşteriye daha çok kazandırmaktadır.

Puan kartları

 

Puan kartı sistemleri ile müşterilerinizin alışveriş yaptıkça para puan kazanmalarını sağlıyoruz. Böylelikle müşteri devamlılığı konusunda çok kritik olan para puan uygulamalarını işletmenizde hayata geçiriyorsunuz.

İşletme yöneticileri dilerlerse her ürünü veya hizmeti kategorize ederek her birini ayrı ayrı parapuan kazanma oranlarını belirleyebiliyorlar.Müşterilerimiz alışveriş yaptıkça daha önceden belirlenmiş bu puan oranlarında kazanç sağlıyorlar. Müşteriler diledikleri an birikmiş puanlarını işletmenizde nakit harcama gibi kullanabiliyorlar. Veya işletme toplanan puanlar karşılığında belirli hediyeleri müşterilerine verebiliyor.

İşletme yönetimi gerçekleşen tüm puan kart işlemlerini diledikleri an raporlayabiliyorlar. Müşterileri de kendi içlerinde kategorize edip her müşteri kategorisine ayrı puan kazanma oranları da belirlenebiliyor.

Birden çok şubesi veya ödeme noktası olan işletmeler için internet üzerinden çalışan Puan Kart Sistemini kurarak tüm şubelerinizde bu sistemin online olarak çalışmasını sağlıyoruz.

Puan kart sistemleri ile hem müşterilerinizin alışveriş alışkanlıkları takip edilebiliyor hem de müşterilere para puan kazandırarak işletmenizi tercih etmeleri sağlanıyor.

Sistemde kullanılan puan kartlarının üzerindeki görsel, tamamen o işletmeye özel olarak hazırlanıyor. Kartlar kredi kartı özelliklerinde ve boyutlarında manyetik bantlı kart olarak üretiliyor. Böylelikle hem maliyetler düşürülüyor hem de kart kalitesi korunmuş oluyor.

Yemek kartı

 

Personel ve öğrenci yemek kartları ile yemekhanelerde gerçekleşen tüm işlemler otomasyona bağlanır. Şirket personeline veya okul öğrencilerine tahsis edilen yemekhane kartları ile bu kartlara daha önceden yüklenen yemek kredileri sayesinde personelin yemek ihtiyaçları herhangi bir kargaşaya neden olmadan ve kayıt altına alınarak karşılanmış olur.

Personel veya öğrencinin kartına yemekhanede kullanmak için kredi yüklenir. Yemek kartı sahibi her yemeğini kartı okutarak alır.Böylelikle yemekhanede gerçekleşen tüm işlemler kayıt altına alınır ve kart sahibinin belirlenen sınırların üstünde yemek alması engellenmiş olur.

Tüm bunların yanısıra eğer yemekhane veya kafeteryada yemek ücret karşılığı veriliyorsa bu yemek kartlarına önceden yükleme gerçekleştirilir ve personel alışverişlerinde bu kartları kullanırlar. Böylelikle yemekhane veya kafeteryalarda para alışverişi ve para üstü işlemleri ortadan kalkmış olur ve tüm işlemler kayıt altına alınmış olur. Yemekhane kartlarının kullanılması ile kasalarda ortaya çıkan yığılmalar sonucu meydana gelen zaman kaybı da engellenmiş olur.

Yemek kartı sistemi ile dilerseniz kart sahiplerinin internet üzerinden gerçekleştirdikleri işlemleri de takip edebilirler. Kendilerine ait yemek kartı numarasını girerek gerçekleştirdikleri tüm işlemleri raporlayabilirler.

İşletme yöneticileri yemek kartları ile gerçekleştirilen tüm işlemleri raporlayabilirler. Böylelikle hem yemek dağıtım noktlarındaki işlemler takip edilmiş olur hem de yemek kartlarına sahip kişilerin yemek işlemleri kontrol altına alınmış olur.

Üye kartı

 

İşletmeler veya dernek,klüp,spor salonu gibi üyelik sistemi kullanan kurumlarda o kuruma özel tasarıma sahip üye kartları ile üyelerinizin aktivitelerinden haberdar olun.

Hangi üye ne zaman giriş yapmış,ne zaman çıkış yapmış,içeride ne gibi işlemler gerçekleştirmiş...Tüm bu bilgilere üye kartı sistemi vasıtasıyla saniyeler içinde ulaşın. Böylelikle hem üyelerinizin tüm aktivitelerini kontrol edin hem de onların alışkanlıklarını izleyebilin.

Üyelerin ödemelerini takip edin ve üye kartları sayesinde onlara özel olduklarını hissettirin.

Kurduğumuz yazılım+donanım sistemiyle tüm üyeleriniz hakkındaki bilgileri elinizin altında tutabiliyor,onları e-mail veya sms ile yenilik ve duyurulardan haberdar edebiliyorsunuz.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !